ניתן לראות לעתים קרובות מארחים במוסקבה. בנות חוששות להגיב להצעה, מכיוון שהן לא מבינות מהן האחריות תצטרך להתגשם.

נערות ליווי בהוד השרון שיגיעו אליך לחדר בתוך ** דק’ בלבד, עם בחורות בדיוק לפי הטעם שלך ובמחירים זולים במיוחד ! מה טוב יותר מזה ?! היכנס עכשיו ! נערות ליווי. נערות ליווי; נערות ליווי בתל אביב והמרכז

מארח הוא עובד במוסד הפוגש אורחים. לרוב זוהי ילדה מושכת שגילה לא יותר משלושים שנה. מארחים הם פני המוסד, לכן נתונים חיצוניים תמיד שמים לב אליהם במהלך הראיון. בנוסף לפגישה עם המבקרים, הילדה מבצעת חובות אחרות, היא צריכה להיות מבהירה אותם מייד.

היכן לחפש את עבודת המארחים בבירה

בחילופי הווירטואליים של משרות פנויות הצעות כאלה הן עשרות. אתה רק צריך להגיב למודעה ולהגיע לראיון. לרוב, המארחים מחפשים את המוסדות הבאים:

נערות ליווי בהוד השרון. נערות ליווי בהוד השרון. ורד נערת ליווי מהממת. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. יובל ילדה מטורפת. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. מירב היא נערה צעירה ומתוקה.

 • מסעדות. קשה להסתדר בלי המארחים. המנהל פגש את האורחים לפני כן, אך לעובד זה לא תמיד יש זמן לתקשר עם המבקרים. הוחלט שעדיף לתת תפקיד זה לעובד בודד. אז בעלי המסעדות החלו להזמין בנות אטרקטיביות לתפקיד המארחים. תחומי האחריות של העובד הם סטנדרטיים: לפגוש אורחים, לעקוב אחר הזמנת השולחנות, להכיר את המבקרים בתפריט וכרטיסי היין, לעזור בשיחת מונית, ליידע על המפעלים ומניות המוסד וליצור אווירה נעימה.
 • מלונות ומתחמי מלונות. מארחים במוסד זה פוגשים גם אורחים, עוזרים לבחור מספר, אחראי להזמנה. אם במלון יש שירותים נוספים (עיסוי, מועדון ספורט, הדרכות), הילדה בהחלט תודיע לאורחים עליהם.
 • מועדוני לילה. יצטרך לעבוד בלילה. לוח הזמנים הזה אוהב במיוחד את התלמידים. מארחים פוגשים אורחים במועדון לילה, עוזרים להם לבחור אזור בילוי. אם יש מטבח, אז מציג את המבקרים בעמדות התפריט. מארח במוסד כזה עוקב אחר המצב, יש צורך להגיב בזמן לסכסוכים מכל סוג שהוא.
 • פרסה. מקומות כאלה מבוקשים בבירה. אם האורחים פגשו נרגילה, כעת תפקיד זה ממלא על ידי מארחים. המבקרים אוהבים לתקשר עם בחורה מושכת, ובנוסף העובדת דואגת שאיש לא יצליח, ואין קונפליקטים בקרב האורחים.
 • מרכזי תערוכה. סוג מיוחד של עבודה למארחים. בנות משתתפות במצגות, מספרות לאורחים על מגרשים, תערוכות, סחורות וכן הלאה. הכל תלוי בפורמט האירוע.
 • צפה ברשימה של נערות ליווי בהוד השרון כולל תמונות, טלפונים, מספרי ווצאפ ועוד לעיסוי סוער מפנק בכל שעה ביום בפורטל הסקס הישראלי iinfo.co.il.

  איך למצוא עבודה …
  דרכים להגן …

  ישנם מפעלים רבים שבהם תוכלו לקבל כמארחת. נוח שניסיון בעבודה דורש רק 30% מהמפעלים. השאר ישמחו לקחת בחורה יפה אם יש לה נאום במיומנות, קול נעים והכל בסדר עם הנימוסים. מארח מתקשר הרבה עם אנשים, כך שתצטרך להראות איפוק, נימוס וסבלנות.

  כמה מארחים דירות דיסקרטיות בבת ים מקבלים במוסקבה?

  ניתוח ההצעות באינטרנט, אתה יכול להסיק את המסקנות הבאות לגבי גודל הרווחים של המארחים בנות בבירה:

  • 1000-1800 רובל ליציאה + % מהמקום מוצעים על ידי בעלי הנרגילה, הבנות אומרות כי לפחות 3,000 רובל ניתן להשיג בנרגילה יוקרתית מדי יום;
  • 50-70 אלף. מסעדות ומלונות קטנים מוצעים לרובל בחודש, לוח הזמנים של העבודה הוא קבוע, בכמה מפעלים שהם מוחלפים;
  • 70-100 אלף. מועדוני לילה מבטיחים לרובל;
  • 2000-3500 רובל ליום מבטיחים לבנות המארחת להשתתפות בתערוכות, מצגות ואירועים דומים אחרים;
  • מ -150 אלף. מסעדות מובחרות ומתחמי מלונות מוכנים לשלם לרובל, אך הדרישות לעובד חמורות יותר – אתה זקוק לניסיון (לפחות שלוש שנים) וידע בשפה האנגלית.

  במוסקבה הילדה המארחת יכולה להרוויח מינימום יציב של 50 אלף. רובל בחודש. העיקר הוא להבהיר על כל האחריות ברמת הראיון. אחרת הם יכולים לתלות עבודה נוספת.