מחפשים נערות ליווי מפנקות להזמנה לכל אזור בארץ, נערות ליווי במרכז, בתל אביב, בצפון, הזמן נערת ליווי לביתך/למלון. נערת ליווי לבילוי לוהט בכל שעה לכל מקום בארץ.

מפעלי פנאי של חוף הים השחור מתחילים לגייס צוות לעונת הקיץ. בין המשרות הפנויות: צוות תחזוקה, מארחים, מנהלים ומשתתפים לתוכניות תערוכות ריקודים. אורחים משעשעים אינה משימה קלה. לכן עדיף לחפש מוסדות שבהם רקדנים עובדים בצוות, יש כוריאוגרף. בסורגים קטנים, לא ניתן יהיה להרוויח הרבה.

דרישות לעבודה של רקדן בקרים

ניסיון בעבודה דורש יחידות. לרוב מסתכלים על נתונים חיצוניים. יכול לארגן ליהוק כדי להעריך את יכולתה של ילדה. מפעלים רבים מציעים תעסוקה רשמית, הקובעת התמחות בטור – אנימטור או מארח.

לוח הזמנים של המועדונים ומוסדות הבידור דומה. רקדנים מפעילים משמרות – 2/2, 3/2, 2/1. הרגע הזה נדון באופן פרטני. יש בנות שמסכימות לרקוד כל יום. יום העבודה עבור מפעלים רבים מתחיל בשעה 21:00 ונמשך עד 06:00. במהלך היום הילדה ישנה שוב לרחבת הריקודים.

הדרישות לעובדים הן סטנדרטיות:

 • תחושת קצב גדולה;
 • היכולת לעבוד בצוות ובהנחיית כוריאוגרף;
 • רצון ללמוד ואימונים גופניים טובים;
 • גוף יפהפה שאינו מתבייש להפגין במהלך הביצועים של מספרים ארוטיים;
 • גישה חיובית;
 • עמידה בסטנדרטים ולכללי המועדון.

מהם ההוראות מבוקשות? במועדוני לילה הרקדנים הנחוצים גו. פילון בחוף מותקן אפילו במסעדה. תוכניות מופע כאלה נמשכות על ידי נופשים. חשפנית נמשכת גם לבידור של מבקרים במלונות ומרכזי בילוי.
היכן שהעבודה מועילה…
לא רק ריקודים: …

מיקום: מרכז בחורה דוגמנית אירופאית כרגע נמצאת בארץ באזור המרכז תמונות… Diana ** מיקום: מרכז הארץ הבחורה הכי סקסית במרכז הארץ תמונות אמיתיות היא בת ** השירות… שריל בת ** מיקום: גוש דן בחורה עם טוסיק הכי מושלם בעולם תמונות אמיתיות באחריות… נערת ליווי להזמנה מיקום: ביתך מלון בחורה פרטית סקסית חדשה תמונות אמיתיות באחריות נמצאת באזורך… לין בת **

כמה רקדנים מרוויחים בקרים? עיסוי אירוטי בקרית חיים

הרווחים תלויים בעבודה הקשה של הילדה ובמצב המוסד. אם אתה רואה הצעות ממועדונים באתרים ידועים עם משרות פנויות, אתה יכול לראות את המספרים והבונוסים הבאים של המעסיקים:

נערות ליווי במרכז להזמנה מהירה ובטוחה בחורות סקסיות ויפות נערות ליווי במרכז שאוהבות להתפנק מחכות לטלפון ממך נטלי הפורטל של אזור המרכז . נערות ליווי במרכז להזמנה מהירה ובטוחה בחורות סקסיות ויפות נערות ליווי במרכז …

 • 75 אלף. רובל. במקרה זה, לוח הזמנים נראה 2/1. הילדה יכולה להציע דיור על חשבון המעביד ואפשרות להיפרד בצורה של צרכה. ערי נופש הן זרם של תיירים מכל רחבי רוסיה ולא רק. גברים בודדים רבים, להוטים לתקשורת עם בנות אטרקטיביות. בצרכים בקרים, תוכלו לקבל 700-3500 רובל לכל משמרת.
 • 90 אלף. רובל. הצע ממועדון לילה גדול. בנות מוכנות לספק לינה בבתי קיץ בשטח המעביד. יש בונוסים בצורה של משקאות בחינם בבר.
 • 100 אלף. רובל. בדרך כלל אתה צריך לרקוד בקבוצה. לעתים קרובות בנות מופיעות במסיבות סגורות. ריקודים ארוטיים בעדיפות. רשאי להציע צרכה כרווחים נוספים. תנאי העבודה מוגדרים מראש, לוח הזמנים גמיש. זה יכול להיות משמרות 2/2 או 3/2.
 • מ -150 אלף. רובל בחודש. סכום זה מוצע על ידי מוסדות פופולריים המנהלים דיסקוטקים עם סולם. מספרי הבידור הם תמיד סקסיים ותבערה. 10-15 בנות בדרך כלל מקלידות במועדונים כאלה. רקדנים אוניברסליים שיכולים לבצע סטריפטיז, גו וכיוונים אחרים מוערכים.
 • במהלך העונה נערות חרצות מרוויחות מ -300 אלף. רובל. בנוסף ישנם בונוסים לצרכן, ריקודים פרטיים או הופעות במסיבות סגורות. לעבודה, זה לא נדרש לערוך דרכון זר או חוזים מורכבים. מעסיקים שמחים לעבוד עם בנות שמבצעות את מעמד ההעסקה העצמית. אתה יכול להגיב מראש למספר מקומות פנויים ולקיים ראיון ביום, להראות את כישוריך. מישהו יציע מקום. זה נשאר רק כדי לדון בתנאי ההעסקה ובחובות הצדדים.