מחפש נערת ליווי איכותית זמינה עכשיו באזורך? מחפש גייז למפגש לוהט? הגעת למקום הנכון אצלנו תמצא את כל הכרטיסים החמים ביותר בארץ. קרא עוד .. דירות דיסקרטיות חדש חדש באשקלון!!! וידאו ***-******* Telegram גייז און ליין להכרויות מדליקות חדשה בדירה דיסקרטית בקריות וידאו ***-******* Whatsapp Telegram חדש בת »א טלי מחכה לך בדירה דיסקרטית וידאו ***-*******

ברוסיה המפלגות בפורמט זה הפכו פופולריות בשנת 2016. כמעט כל חודש במוסקבה, בפרט, המארגנים מציעים לאנשים אמיצים לצלול לעולם הפנטזיות הארוטיות. אנשים בעלי מעמד, גיל ואופי שונים מגיעים לאירוע זה. במועדון יש אוליגרכים, עקרות בית, מלווים ופטישיסטים רגילים. אבל לכולם יש שאלה אחת – כיצד לבחור את התלבושת הנכונה לביקור בקינקה פאטי?

מסיבה קינקי באה עירומה?

מיתוס פופולרי מאוד! כולם יודעים שקינקי פאטי נקרא בדרך כלל המין של הווזדה. לכן הם מאמינים כי אירועים אלה מגיעים בצורה עירומה.

באתר טיק אסקורט ישנו דגש על מגוון גדול ואיכותי של נערות ליווי. רק כך אנו יכולים לספק את כל הטעמים והדרישות של לקוחותינו הישראלים ואלו המבקרים כאן ממדינות אשר מעבר לים ורגילים לסטנדרטים גבוהים במיוחד.

ההיגיון הזה שגוי לחלוטין. מפלגה ארוטית היא פורמט יוצא דופן לפנאי. כן, יהיו הרבה גופות עירומות, אבל אלה משתתפי המופע, הרקדנית. האורחים צריכים להגיע לאירוע בתלבושת מסוימת. המצב העיקרי הוא עמידה בנושא המפלגה ולמקסימום המיניות. הפטיש יתקבל בברכה בכל ביטוייו.

בכל מסיבה בפורמט זה יש קוד לבוש. היכן ניתן לגלות על הנושא של מסיבת קינקי? מידע זה מוגדר באתר הרשמי של המארגנים. רבים אפילו מציעים בגדים בהתאמה אישית מהמעצבים האישיים של המועדון! עסקים מלאים על פנטזיות ארוטיות של מבוגרים.

איתור נערת ליווי איכותית וזמינה עכשיו באזורך – נערת ליווי הכי קל למצוא בפורטל בננה סקס. ברוכים הבאים לפורטל בננה האינטרנטי הטוב ביותר המציע בצורה הדיסקרטית והאיכותית ביותר מדהימות מכל …

מה הכי טוב לשים על קינקי-פטס?

מה לא שווה את המעשים…
לעבוד עבור התלמידים…

קשה למתחילים לנווט בתמונות הפופולריות במסיבות כאלה. אם נלמד את האירועים הרשמיים של מועדון העינויים של גן לונדון, נוכל להסיק מסקנות – תחתוני לטקס, רשת ותחרה יתקבלו בברכה. הדימוי של BDSM אהוב בדרך כלל על מבקרים רבים ועכשיו.

מסיבות במועדון גן העינויים מתקיימות מדי שבוע. ביקרו באופן קבוע 800-2500 אנשים. זהו אירוע גדול -בקנה מידה מסוג זה! ברוסיה המפלגה הקינקי לא הולכת לעתים קרובות כל כך. בדרך כלל רוסים תמהים וממציאים תמונה מנצחת. חשוב לבנות להיראות לא רק סקסיות, הן רוצה להסתיר את החלקים הבעייתיים בגוף ככל האפשר.

אם אתה מסתכל דרך הגלריה באתר הרשמי של Kinky Party, אתה יכול לראות את היעדרם המוחלט של מתחמים במועדון אורחי המועדון. דחף נשים להדק את הרשת ללא בושה, חשיפה דקה שדיים שטוחים, מכסים את הפטמות בשרשראות, מדבקות, גוף תחרה.

מסתבר שבוחרים תמונה עבור קינקי פאטי, חשוב לעקוב אחר הכללים:

  • אתה לא יכול לבוא בבגדים יומיומיים. אסור ללבוש חולצת T, ג’ינס, תלבושות קלאסיות ותלבושות מועדון רגילות. ארון בגדים טיפוסי צריך להישאר בבית!
  • אסור לבוא עירום לחלוטין. זה פשוט מדי, המארגנים מאמינים. כמובן שרק אנשים נועזים מאוד יכולים לאפשר מינימום של בגדים.
  • יש קוד לבוש בכל מסיבה קינקי. אודותיו מדווחים מראש באתר הרשמי של המארגן. לרוב, המסיבה מוקדשת לנושא מסוים: קוסמוס, BDSM, כדור ערפד, אפוקליפסה.
  • אביזרים בתמונה צריכים להיות בסגנון המתאים. אלה מוזלים, פורטופ, גרביים, מחוכים, צווארונים, מסכות. לטקס יתקבל בברכה אם התלבושת מתאימה להרמוניה לנושא הערב. זו האווירה של הקרנבל המאפשרת לאורחים לחשוף את רגשותיהם, הפנטזיות והרצונות שלהם.
  • ניתן לשכור בגדי מסיבות קינקי. אם אתה מבקר באתר המארגן, אז בדרך כלל אתה יכול למצוא קישור לחשבונות מעצבים. הם מציעים השכרת תלבושות. מחיר תמונה מ- 5000 רובל. כל חליפה משתלבת באופן הרמוני לחלל המועדון, כאשר מעצבים עובדים יחד עם מארגני המסיבה.

כיצד לבחור תלבושת לקינקי-פטס? בהתאם לנושא הערב! העיקר לא דירות דיסקרטיות לשכוח מהנוחות וההפגנה המנצחת של חלקי הגוף.